Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Poslední vypuštěná kosmická tělesa
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.08. 01:58  OptSat-3000                 Vega                 Kourou ELA-1/ELV   Snímkování    44A  
              VENUS                                                               Snímkování    44B  
14.08. 16:31  Dragon CRS-12               Falcon 9R v1.2       KSC LC-39A         Nákl. loď     45A  (připojení k ISS 16.08.2017)
16.08. 22:07  Kosmos-2520                 Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-81/24  Komunikace    46A  
18.08. 12:29  TDRS M (TDRS 13)            Atlas 5/401          Canaveral SLC-41   Komunikace    47A  
19.08. 05:29  Michibiki-3 (QZS-3)         H 2A/204             Tanegašima Y-1     Navigace      48A  
24.08. 18:51  Formosat-5                  Falcon 9R v1.2       Vandenberg SLC-4E  Snímkování    49A  
26.08. 06:04  ORS-5                       Minotaur 4/Orion-48  Canaveral SLC-46   Průzkum       50A  
              Prometheus 2.2                                                      Komunikace    50B  
              Prometheus 2.4                                                      Komunikace    50C  
              DHFR                                                                Technologie   50D  
31.08. 13:29  IRNSS 1H/PSLV               PSLV XL              Šríharikota SLP    Navigace      51A  (družice zůstala v aerodynamickém krytu rakety)
07.09. 14:00  X-37B OTV-5                 Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Raketoplán    52A  
11.09. 19:23  Amazonas 5                  Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-200/39 Komunikace    53A  
12.09. 21:17  Sojuz MS-06                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    54A  (připojení k ISS 13.09.2017)
22.09. 00:02  Kosmos-2522 (Uragan-M #46)  Sojuz 2.1b/Fregat-M  Pleseck 43/PU-4    Navigace      55A  
22.09. 05:48  USA 278 (NRO L-42)          Atlas 5/541          Vandenberg SLC-3E  Sledování     56A  
28.09. 18:52  Asiasat-9                   Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-200/39 Komunikace    57A  
29.09. 04:21  YAOGAN-30 A                 CZ 2C                Xichang LC-3       Sledování     58A  
              YAOGAN-30 B                                                         Sledování     58B  
              YAOGAN-30 C                                                         Sledování     58C  
29.09. 21:56  Intelsat-37e                Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    59A  
              BSAT-4a                                                             Komunikace    59B  
09.10. 08:13  Sucre (VRSS-2)              CZ 2D                Jiuquan SLS-603    Snímkování    60A  
09.10. 02:37  Iridium 133                 Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E  Komunikace    61A  
              Iridium 127                                                         Komunikace    61B  
              Iridium 122                                                         Komunikace    61C  
              Iridium 129                                                         Komunikace    61D  
              Iridium 119                                                         Komunikace    61E  
              Iridium 107                                                         Komunikace    61F  
              Iridium 132                                                         Komunikace    61G  
              Iridium 136                                                         Komunikace    61H  
              Iridium 139                                                         Komunikace    61J  
              Iridium 125                                                         Komunikace    61K  
09.10. 22:01  Michibiki 4 (QZS-4)         H 2A/202             Tanegašima Y-1     Navigace      62A  
11.10. 22:53  SES-11 (EchoStar 105)       Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Komunikace    63A  
13.10. 09:27  Sentinel-5P                 Rokot KM             Pleseck 133/PU-3   Rem.Sens.     64A  
14.10. 08:46  Progress MS-07              Sojuz 2.1a           Bajkonur PU-31/6   Nákl. loď     65A  
15.10. 07:28  USA 279 (NRO L-52)          Atlas 5/421          Canaveral SLC-41   Komunikace    66A  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace vycházejí z Jonathan's Space reportu, SPACE 50 a Gunter's Space Page.

Aktualizováno: 19.10.2017

[ Obsah | Aktuality | Archiv startů (od 07/96)
| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 ]

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na http://mek.kosmo.cz/novinky/starty/current.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.045018 vteřiny.