Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Poslední vypuštěná kosmická tělesa
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
02.04. 20:30  Dragon CRS-14               Falcon 9 v1.1        Canaveral SLC-40   Nákl. loď     32A  (připojení k ISS 04.04.2018)
05.04. 21:34  Superbird-8/DSN-1           Ariane 5 ECA         Kourou ELA-3       Komunikace    33A  
              Hylas 4                                                             Komunikace    33B  
10.04. 04:25  Yaogan 31-01 01             CZ 4C                Jiuquan SLS-603    Sledování     34A  
              Yaogan 31-01 02                                                     Sledování     34B  
              Yaogan 31-01 03                                                     Sledování     34C  
              WEINA 1B                                                            Technologie   34E  
11.04. 22:34  IRNSS-1I                    PSLV XL              Šríharikota FLP    Navigace      35A  
14.04. 23:13  CBAS                        Atlas 5/551          Canaveral SLC-41   Komunikace    36A  
              EAGLE                                                               Sledování     36B  
18.04. 22:11  Kosmos 2526                 Proton M/Briz-M      Bajkonur PU-81/24                37A  
18.04. 22:51  TESS                        Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Astronomy     38A  
25.04. 17:57  SENTINEL 3B                 Rokot KM             Pleseck 133/PU-3                 39A  
26.04. 04:42  ZHUHAI-1 OHS-01             CZ 11                Jiuquan                          40A  
              ZHUHAI-1 OVS-02                                                                   40B  
              ZHUHAI-1 OHS-02                                                                   40C  
              ZHUHAI-1 OHS-03                                                                   40D  
              ZHUHAI-1 OHS-04                                                                   40E  
03.05. 16:06  Apstar 6C                   CZ 3B/G2             Xichang LC-3       Komunikace    41A  
05.05. 11:05  Mars InSight                Atlas 5/401          Vandenberg SLC-3E  Sonda k Marsu 42A  
              MarCO-A                                                             Sonda k Marsu 42B  
              MarCO-B                                                             Sonda k Marsu 42C  
08.05. 18:28  GaoFen 5                    CZ 4C                Tanegašima LC-9    Snímkování    43A  
11.05. 20:14  Bangabandhu 1               Falcon 9 v1.2        KSC LC-39A         Komunikace    44A  
20.05. 21:28  Queqiao                     CZ 4C                Xichang LC-3       Komunikace    45A  
              Longjiang 1                                                         Astronomie    45B  
              Longjiang 2                                                         Astronomie    45C  
21.05. 08:44  Cygnus OA-9                 Antares 230          Wallops LP-0A      Nákl. loď     46A  (připojení k ISS 24.05.2018)
22.05. 19:47  GRACE-FO 1                  Falcon 9 v1.2        Vandenberg SLC-4E  Věda          47A  
              GRACE-FO 2                                                          Věda          47B  
              Iridium 161                                                         Komunikace    47C  
              Iridium 152                                                         Komunikace    47D  
              Iridium 147                                                         Komunikace    47E  
              Iridium 110                                                         Komunikace    47F  
              Iridium 162                                                         Komunikace    47G  
02.06. 04:13  Gao Fen 6                   CZ 2D                Jiuquan N/A        Snímkování    48A  
              Luojia-1 KSW 01                                                     Snímkování    48B  
04.06. 04:45  SES-12                      Falcon 9 v1.2        Canaveral SLC-40   Komunikace    49A  
05.06. 13:07  Fengyun 2 09                CZ 3A                Xichang LC-2       Počasí        50A  
06.06. 11:12  Sojuz MS-09                 Sojuz FG             Bajkonur PU-1/5    Osobní loď    51A  (připojení k ISS 08.06.2018)
12.06. 04:20  IGS R-6                     H 2A/202             Tanegašima Y-1     Radar         52A  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace vycházejí z Jonathan's Space reportu, SPACE 50 a Gunter's Space Page.

Aktualizováno: 20.06.2018

[ Obsah | Aktuality | Archiv startů (od 07/96)
| 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 ]


Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na http://mek.kosmo.cz/novinky/starty/current.htm)

Stránka byla vygenerována za 1.138933 vteřiny.