Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Tělesa > Přehled úspěšných kosmických startů v roce 1967
tisk 

Označení       SSC  Start       Název tělesa               Provoz      Kosmodrom     Nosič
----------------------------------------------------------------------------------------------
1967-001A     2639  11.01.1967  Intelsat 2  F-2            M.organiz.  KSC           (USA) 
1967-002A     2642  14.01.1967  KH 4B-03                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-003A     2645  18.01.1967  IDCSP 2-1                  USA         KSC           (USA) 
1967-003B     2649  18.01.1967  IDCSP 2-2                  USA         KSC           (USA) 
1967-003C     2650  18.01.1967  IDCSP 2-3                  USA         KSC           (USA) 
1967-003D     2651  18.01.1967  IDCSP 2-4                  USA         KSC           (USA) 
1967-003E     2652  18.01.1967  IDCSP 2-5                  USA         KSC           (USA) 
1967-003F     2653  18.01.1967  IDCSP 2-6                  USA         KSC           (USA) 
1967-003G     2654  18.01.1967  IDCSP 2-7                  USA         KSC           (USA) 
1967-003H     2655  18.01.1967  IDCSP 2-8                  USA         KSC           (USA) 
1967-004A     2646  19.01.1967  Kosmos  138                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-005A     2656  25.01.1967  Kosmos  139                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-006A     2657  26.01.1967  ESSA 4                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-007A     2664  02.02.1967  KH 7-36                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-008A     2666  05.02.1967  Lunar Orbiter 3            USA         KSC           Atlas 
1967-009A     2667  07.02.1967  Kosmos  140                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-010A     2669  08.02.1967  DMSP B4-2                  USA         Vandenberg    (USA) 
1967-011A     2674  08.02.1967  Diadéme 1                  Francie     Hammaguir     Diamant 
1967-012A     2670  08.02.1967  Kosmos  141                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-013A     2678  14.02.1967  Kosmos  142                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-014A     2680  15.02.1967  Diadéme 2                  Francie     Hammaguir     Diamant 
1967-015A     2686  22.02.1967  KH 4B-04                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-016A     2687  24.02.1967  KH 8-04                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-017A     2693  27.02.1967  Kosmos  143                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-018A     2695  28.02.1967  Kosmos  144                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-019A     2697  03.03.1967  Kosmos  145                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-020A     2703  08.03.1967  OSO 3                      USA         KSC           (USA) 
1967-021A     2705  10.03.1967  Kosmos  146                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-022A     2710  13.03.1967  Kosmos  147                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-023A     2712  16.03.1967  Kosmos  148                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-024A     2714  21.03.1967  Kosmos  149                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-025A     2715  22.03.1967  Kosmos  150                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-026A     2717  23.03.1967  Intelsat 2  F-3            M.organiz.  KSC           (USA) 
1967-027A     2720  24.03.1967  Kosmos  151                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-028A     2722  25.03.1967  Kosmos  152                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-029A     2736  30.03.1967  KH 4B-05                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-030A     2740  04.04.1967  Kosmos  153                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-031A     2743  06.04.1967  ATS 2                      USA         KSC           (USA) 
1967-031B     2744  06.04.1967                             USA         KSC           (USA) 
1967-032A     2745  08.04.1967  Kosmos  154                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-033A     2750  12.04.1967  Kosmos  155                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-034A     2754  14.04.1967  Transit 15                 USA         Vandenberg    (USA) 
1967-035A     2756  17.04.1967  Surveyor 3                 USA         KSC           Atlas 
1967-036A     2757  20.04.1967  ESSA 5                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-037A     2759  23.04.1967  Sojuz  1                   Rusko       Bajkonur      Vostok 
1967-038A     2761  26.04.1967  San Marco 2                Itálie      San Marco     Scout 
1967-039A     2762  27.04.1967  Kosmos  156                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-040A     2765  28.04.1967  Vela  7                    USA         KSC           (USA) 
1967-040B     2766  28.04.1967  Vela  8                    USA         KSC           (USA) 
1967-040C     2767  28.04.1967  ERS 18                     USA         KSC           (USA) 
1967-040D     2768  28.04.1967  OV-5-3                     USA         KSC           (USA) 
1967-040E     2769  28.04.1967  OV-5-1                     USA         KSC           (USA) 
1967-041A     2772  04.05.1967  Lunar Orbiter 4            USA         KSC           Atlas 
1967-042A     2773  05.05.1967  Ariel 3                    Anglie      Vandenberg    (USA) 
1967-043A     2779  09.05.1967  KH 4B-06                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-043B     2780  09.05.1967  KH 4B-06 (subsatelit)      USA         Vandenberg    (USA) 
1967-044A     2781  12.05.1967  Kosmos  157                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-045A     2801  15.05.1967  Kosmos  158                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-046A     2805  16.05.1967  Kosmos  159                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-047A     2806  17.05.1967  Kosmos  160                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-048A     2807  18.05.1967  Transit 16                 USA         Vandenberg    (USA) 
1967-049A     2812  22.05.1967  Kosmos  161                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-050A     2813  22.05.1967  KH 7-37                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-050B     2816  22.05.1967  KH 7-37 (pouzdro)          USA         Vandenberg    (USA) 
1967-051A     2817  24.05.1967  Explorer 34                USA         Vandenberg    (USA) 
1967-052A     2822  24.05.1967  Molnija 1- 5               Rusko       Bajkonur      Vostok 
1967-053A     2826  31.05.1967                             USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053C     2828  31.05.1967  GGSE 4                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053D     2834  31.05.1967  GGSE 5                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053E     2847  31.05.1967  Timation 1                 USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053F     2872  31.05.1967  Surcal 159                 USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053G     2873  31.05.1967                             USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053H     2874  31.05.1967                             USA         Vandenberg    (USA) 
1967-053J     2909  31.05.1967  Surcal 150B                USA         Vandenberg    (USA) 
1967-054A     2827  01.06.1967  Kosmos  162                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-055A     2831  04.06.1967  KH 7-38                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-056A     2832  05.06.1967  Kosmos  163                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-057A     2836  08.06.1967  Kosmos  164                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-058A     2840  12.06.1967  Veněra  4                  Rusko       Bajkonur      Vostok 
1967-059A     2842  12.06.1967  Kosmos  165                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-060A     2845  14.06.1967  Mariner  5                 USA         KSC           Atlas 
1967-061A     2848  16.06.1967  Kosmos  166                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-062A     2850  16.06.1967  KH 4B-07                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-062B     2851  16.06.1967  KH 4B-07 (subsatelit)      USA         Vandenberg    (USA) 
1967-063A     2852  17.06.1967  Kosmos  167                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-064A     2858  20.06.1967  KH 8-06                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-065A     2861  29.06.1967  Secor  9                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-065B     2876  29.06.1967  Aurora 1                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-066A     2862  01.07.1967  IDCSP 3-1                  USA         KSC           (USA) 
1967-066B     2863  01.07.1967  IDCSP 3-2                  USA         KSC           (USA) 
1967-066C     2864  01.07.1967  IDCSP 3-3                  USA         KSC           (USA) 
1967-066D     2865  01.07.1967  IDCSP 3-4                  USA         KSC           (USA) 
1967-066E     2866  01.07.1967  LES 5                      USA         KSC           (USA) 
1967-066F     2867  01.07.1967  Dodge 1                    USA         KSC           (USA) 
1967-067A     2869  04.07.1967  Kosmos  168                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-068A     2875  14.07.1967  Surveyor 4                 USA         KSC           Atlas 
1967-069A     2878  17.07.1967  Kosmos  169                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-070A     2884  19.07.1967  Lunar Explorer 35          USA         KSC           Thor 
1967-071A     2890  25.07.1967                             USA         Vandenberg    (USA) 
1967-072A     2893  27.07.1967  OV-1-86                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-072D     2901  27.07.1967  OV-1-12                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-073A     2895  28.07.1967  OGO 4                      USA         Vandenberg    (USA) 
1967-074A     2902  31.07.1967  Kosmos  170                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-075A     2907  01.08.1967  Lunar Orbiter 5            USA         KSC           Atlas 
1967-076A     2910  07.08.1967  KH 4B-08                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-077A     2911  08.08.1967  Kosmos  171                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-078A     2914  09.08.1967  Kosmos  172                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-079A     2919  16.08.1967  KH 8-07                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-080A     2920  23.08.1967  DMSP B4-3                  USA         Vandenberg    (USA) 
1967-081A     2921  24.08.1967  Kosmos  173                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-082A     2925  31.08.1967  Kosmos  174                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-083A     2935  07.09.1967  Bios 2                     USA         KSC           (USA) 
1967-084A     2937  08.09.1967  Surveyor 5                 USA         KSC           Atlas 
1967-085A     2939  11.09.1967  Kosmos  175                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-086A     2942  12.09.1967  Kosmos  176                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-087A     2946  15.09.1967  KH 4B-09                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-088A     2947  16.09.1967  Kosmos  177                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-089A     2951  19.09.1967  Kosmos  178                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-090A     2952  19.09.1967  KH 8-08                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-091A     2962  22.09.1967  Kosmos  179                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-092A     2965  25.09.1967  Transit 17                 USA         Vandenberg    (USA) 
1967-093A     2966  26.09.1967  Kosmos  180                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-094A     2969  28.09.1967  Intelsat 2  F-4            M.organiz.  KSC           (USA) 
1967-095A     2973  03.10.1967  Molnija 1- 6               Rusko       Bajkonur      Vostok 
1967-096A     2980  11.10.1967  DMSP B4-4                  USA         Vandenberg    (USA) 
1967-097A     2981  11.10.1967  Kosmos  181                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-098A     2995  16.10.1967  Kosmos  182                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-099A     3001  18.10.1967  Kosmos  183                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-100A     3000  18.10.1967  OSO 4                      USA         KSC           (USA) 
1967-101A     3008  22.10.1967  Molnija 1- 7               Rusko       Bajkonur      Vostok 
1967-102A     3010  24.10.1967  Kosmos  184                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-103A     3012  25.10.1967  KH 8-09                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-104A     3013  27.10.1967  Kosmos  185                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-105A     3014  27.10.1967  Kosmos  186                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-106A     3016  28.10.1967  Kosmos  187                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-107A     3020  30.10.1967  Kosmos  188                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
1967-108A     3021  30.10.1967  Kosmos  189                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-109A     3024  02.11.1967  KH 4B-10                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-109B     3025  02.11.1967  KH 4B-10 (subsatelit)      USA         Vandenberg    (USA) 
1967-110A     3026  03.11.1967  Kosmos  190                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-111A     3029  05.11.1967  ATS 3                      USA         KSC           (USA) 
1967-112A     3031  07.11.1967  Surveyor 6                 USA         KSC           Atlas 
1967-113A     3032  09.11.1967  Apollo  4                  USA         KSC           Saturn 
1967-114A     3035  10.11.1967  ESSA 6                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-115A     3043  21.11.1967  Kosmos  191                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-116A     3047  23.11.1967  Kosmos  192                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-117A     3052  25.11.1967  Kosmos  193                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-118A     3054  29.11.1967  Wresat 1                   Austrálie   Woomera       Redstone 
1967-119A     3055  03.12.1967  Kosmos  194                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-120A     3057  05.12.1967  OV-3-6                     USA         Vandenberg    (USA) 
1967-121A     3058  05.12.1967  KH 8-10                    USA         Vandenberg    (USA) 
1967-122A     3063  09.12.1967  KH 4B-11                   USA         Vandenberg    (USA) 
1967-123A     3066  13.12.1967  Pioneer  8                 USA         KSC           Thor 
1967-123B     3067  13.12.1967  TATS 1                     USA         KSC           (USA) 
1967-124A     3071  16.12.1967  Kosmos  195                Rusko       Pleseck       (Rusko) 
1967-125A     3074  19.12.1967  Kosmos  196                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-126A     3079  26.12.1967  Kosmos  197                Rusko       Kapustin Jar  (Rusko) 
1967-127A     3081  27.12.1967  Kosmos  198                Rusko       Bajkonur      (Rusko) 
----------------------------------------------------------------------------------------------
Odkazy z označení tělesa vedou do Katalogu družic Space 50 (mimo MEK).
Odkazy z názvu tělesa vedou na jeho obrázek (pokud je k dispozici).

Aktualizováno : 30.12.2014

[ Obsah | Nepilotované lety | Pilotované lety | Tělesa ]

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na http://mek.kosmo.cz/telesa/1967/index.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.063585 vteřiny.