Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2010
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.01.        Beidou 2-G3 (Compass G3)    CZ 3C                Xichang                          001A 
28.01.        Raduga-1M                   Proton M/BriM        Bajkonur                         002A 
03.02.        Progress M-04M (ISS-36P)    Sojuz U              Bajkonur                         003A 
08.02.        STS-130 (ISS-20A)           STS En/23            KSC                              004A 
11.02.        SDO                         Atlas 5/401          KSC                              005A 
12.02.        Intelsat 16                 Proton M/BriM        Bajkonur                         006A 
01.03.        Kosmos 2459 (Glonass 123)   Proton M/DM2         Bajkonur                         007A 
              Kosmos 2460 (Glonass 124)                                                         007B 
              Kosmos 2461 (Glonass 125)                                                         007C 
04.03.        GOES-15 (GOES-P)            Delta 4M+            KSC                              008A 
05.03.        Yaogan 9A (YW-9A)           CZ 4C                Jiuquan                          009A 
              Yaogan 9B (YW-9B)                                                                 009B 
              Yaogan 9C (YW-9C)                                                                 009C 
20.03.        EchoStar 14                 Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
02.04.        Sojuz TMA-18 (ISS-22S)      Sojuz FG             Bajkonur                         011A 
05.04.        STS-131 (ISS-19A)           STS Di/38            KSC                              012A 
08.04.        CryoSat-2                   Dněpr 1              Bajkonur                         013A 
16.04.        Kosmos 2462                 Sojuz U              Pleseck                          014A 
22.04.        X-37B OTV-1                 Atlas 5/501          KSC                              015A 
24.04.        SES-1                       Proton M/BriM        Bajkonur                         016A 
27.04.        Kosmos 2463                 Kosmos 3M            Pleseck                          017A 
28.04.        Progress M-05M (ISS-37P)    Sojuz U              Bajkonur                         018A 
14.05.        STS-132 (ISS-ULF4)          STS At/32            KSC                              019A 
20.05.        Negai*                      H 2A                 Tanegašima                       020A 
              Waseda Sat 2                                                                      020B 
              KSAT (Hayato)                                                                     020C 
              Akatsuki (Planet-C, VCO)                                                          020D 
              IKAROS                                                                            020E 
              UNITEC-1                                                                          020F 
21.05.        Astra 3B                    Ariane 5ECA          Kourou                           021A 
              COMSATBw-2                                                                        021B 
28.05.        USA 213 (GPS 2F-1)          Delta 4M+            KSC                              022A 
02.06.        SERVIS-2                    Rokot BrizKM         Pleseck                          023A 
02.06.        Beidou 2-G4                 CZ 3C                Xichang                          024A 
03.06.        Badr 5 (Arabsat 5B)         Proton M/BriM        Bajkonur                         025A 
04.06.        Dragon Mock-up              Falcon 9             KSC                              026A 
15.06.        SJ-12                       CZ 2D                Jiuquan                          027A 
15.06.        BPA-1                       Dněpr 1              Jasnyj                           028A 
15.06.        Sojuz TMA-19 (ISS-23S)      Sojuz FG             Bajkonur                         029A 
21.06.        TanDEM-X                    Dněpr 1              Bajkonur                         030A 
22.06.        Offeq 9                     Shavit 2             Palmachim                        031A 
26.06.        Cheollian (COMS-1)          Ariane 5ECA          Kourou                           032A 
              Badr 5A (Arabsat 5A)                                                              032B 
30.06.        Progress M-06M (ISS-38P)    Sojuz U              Bajkonur                         033A 
10.07.        EchoStar 15                 Proton M/BriM        Bajkonur                         034A 
12.07.        CartoSat-2B                 SLV CA               Šríharikota                      035A 
              StudSat                                                                           035B 
              AISSat-1                                                                          035C 
              AlSat-2A                                                                          035D 
              TiSat-1                                                                           035E 
31.07.        Beidou 2-G5                 CZ 3A                Xichang                          036A 
04.08.        Nilesat 201                 Ariane 5ECA          Kourou                           037A 
              Rascom-QAF 1R                                                                     037B 
09.08.        YW-10 (Yaogan 10)           CZ 4C                Taiyuan                          038A 
14.08.        USA 214 (AEHF-1)            Atlas 5/531          KSC                              039A 
24.08.        TH-1                        CZ 2D                Jiuquan                          040A 
02.09.        Kosmos 2464                 Proton M/DM2         Bajkonur                         041A 
              Kosmos 2465                                                                       041B 
              Kosmos 2466                                                                       041C 
04.09.        XN-6 (Chinasat 6A)          CZ 3B                Xichang                          042A 
08.09.        Kosmos 2467                 Rokot BrizKM         Pleseck                          043A 
              Kosmos 2468                                                                       043B 
              Gonec-M 5                                                                         043C 
10.09.        Progress M-07M (ISS-39P)    Sojuz U              Bajkonur                         044A 
11.09.        Michibiki (QZS-1)           H 2A202              Tanegašima                       045A 
21.09.        USA 215 (NROL-41)           Atlas 5/501          Vandenberg                       046A 
22.09.        YW-11 (Yaogan 11)           CZ 2D                Jiuquan                          047A 
              PX-1A (ZDPS-1A)                                                                   047B 
26.09.        USA 216 (SBSS-1)            Minotaur 4           Vandenberg                       048A 
30.09.        Kosmos 2469                 Molnija M/2BL        Pleseck                          049A 
01.10.        Chang'e 2                   CZ 3C                Xichang                          050A 
06.10.        SJ-6-04A                    CZ 4B                Taiyuan                          051A 
              SJ-6-04B                                                                          051B 
07.10.        Sojuz TMA-01M (ISS-24S)     Sojuz FG             Bajkonur                         052A 
14.10.        Sirius XM-5                 Proton M/BriM        Bajkonur                         053A 
19.10.        Globalstar 2-1              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         054A 
              Globalstar 2-2                                                                    054B 
              Globalstar 2-3                                                                    054C 
              Globalstar 2-4                                                                    054D 
              Globalstar 2-5                                                                    054E 
              Globalstar 2-6                                                                    054F 
27.10.        Progress M-08M (ISS-40P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
28.10.        Eutelsat W3B                Ariane 5ECA          Kourou                           056A 
              B-Sat 3b                                                                          056B 
31.10.        Beidou 2-G6 (Compass G6)    CZ 3C                Xichang                          057A 
02.11.        Meridian 3                  Sojuz 2.1a           Pleseck                          058A 
04.11.        FY-3B                       CZ 4C                Taiyuan                          059A 
06.11.        COSMO-SkyMed 4              Delta 7420           Vandenberg                       060A 
14.11.        Sky Terra 1                 Proton M/BriM        Bajkonur                         061A 
20.11.        STPSat-2 (USA 217)          Minotaur 4/HASP      Kodiak                           062A 
              RAX (USA 218)                                                                     062B 
              O/OREOS (USA 219)                                                                 062C 
              FASTSat-HSV01 (USA 220)                                                           062D 
              FalconSat (USA 221)                                                               062E 
              FAST-1 (USA 222)                                                                  062F 
              Ballast A                                                                         062J 
              Ballast B                                                                         062K 
              NanoSail-D-002                                                                    062L 
21.11.        NROL-32 (USA 223)           Delta 4H             KSC                              063A 
24.11.        ZX-20A (Chinasat 20A)       CZ 3A                Xichang                          064A 
26.11.        HYLAS-1                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Intelsat 17                                                                       065B 
08.12.        Dragon C1                   Falcon 9             KSC                              066A 
              QbX-2 (Colony 1-2)                                                                066B 
              SMDC-ONE                                                                          066C 
              Perseus 003                                                                       066D 
              Perseus 001                                                                       066E 
              QbX-1 (Colony 1-1)                                                                066F 
              Perseus 002                                                                       066G 
              Perseus 000                                                                       066H 
              Mayflower (Caerus)                                                                066J 
15.12.        Sojuz TMA-20 (ISS-25S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
17.12.        Beidou 2-G7                 CZ 3A                Xichang                          068A 
26.12.        Ka-Sat                      Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
29.12.        Hispasat 1E                 Ariane 5ECA          Kourou                           070A 
              Koreasat 6                                                                        070B 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2010mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.422626 vteřiny.