Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2014
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
05.01.        GSAT-14                     SLV GSLV             Šríharikota                      001A 
06.01.        Thaicom 6                   Falcon 9 v1.1        KSC                              002A 
09.01.        Cygnus CRS Orb-1            Antares 120          Wallops                          003A 
24.01.        TDRS-L                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
05.02.        Progress M-22M              Sojuz U              Bajkonur                         005A 
06.02.        ABS-2                       Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Athena-Fidus                                                                      006B 
14.02.        TurkSat-4A                  Proton M/BriM        Bajkonur                         007A 
21.02.        USA 238 (GPS-2F F5)         Delta 4M+            KSC                              008A 
27.02.        ShindaiSat (Genrei)         H 2A                 Tanegašima                       009A 
              KSat-2                                                                            009B 
              GPM                                                                               009C 
              OPUSat                                                                            009D 
              TeikyoSat 3                                                                       009E 
              ITF-1                                                                             009F 
              INVADER                                                                           009G 
              STARS-2                                                                           009H 
15.03.        Ekspress-AT 1               Proton M/BriM        Bajkonur                         010A 
              Ekspress-AT 2                                                                     010B 
22.03.        Astra 5B                    Ariane 5ECA          Kourou                           011A 
              Amazonas 4A                                                                       011B 
23.03.        Kosmos 2491 (Glonass 754)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          012A 
25.03.        Sojuz TMA-12M (ISS-38S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
31.03.        Shijian-11-06               CZ 2C                Jiuquan                          014A 
03.04.        USA 249 (DMSP-19)           Atlas 5/401          Vandenberg                       015A 
03.04.        Sentinel-1A                 Sojuz ST-A/F         Kourou                           016A 
04.04.        IRNSS-1B                    SLV PSLV             Šríharikota                      017A 
09.04.        Progress M-23M              Sojuz U              Bajkonur                         018A 
09.04.        Offeq 10                    Shavit 2             Palmachim                        019A 
10.04.        USA 250                     Atlas 5/541          CC/KSC                           020A 
16.04.        EgyptSat 2                  Sojuz U              Bajkonur                         021A 
18.04.        Dragon CRS-3                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           022A 
              ALL-STAR/THEIA                                                                    022B 
              KickSat 1                                                                         022C 
              TechCube 1                                                                        022D 
              Hermes 2                                                                          022E 
              LMRSat                                                                            022F 
28.04.        Luč-5V                      Proton M/BriM        Bajkonur                         023A 
              KazSat-3                                                                          023B 
30.04.        KazEOSat 1                  Vega                 Kourou                           024A 
06.05.        Kosmos 2495                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          025A 
17.05.        USA 251 (GPS-2F F6)         Delta 4M+            CC/KSC                           026A 
22.05.        USA 252 (NRO L-33)          Atlas 5/401          CC/KSC                           027A 
23.05.        Kosmos 2496                 Rokot BriKM          Pleseck                          028A 
              Kosmos 2497                                                                       028B 
              Kosmos 2498                                                                       028C 
24.05.        ALOS-2                      H 2A/202             Tanegašima                       029A 
              SPROUT                                                                            029B 
              RISING-2                                                                          029C 
              UNIFORM-1                                                                         029D 
              SOCRATES                                                                          029E 
26.05.        Eutelsat 3B                 Zenit 3SL/DM         Sea Launch                       030A 
28.05.        Sojuz TMA-13M               Sojuz FG             Bajkonur                         031A 
14.06.        Kosmos 2500 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
19.06.        KazEOSat 2                  Dněpr                Jasnyj                           033A 
              Hodoyoshi 4                                                                       033B 
              UniSat 6                                                                          033C 
              Deimos 2                                                                          033D 
              BugSat 1                                                                          033E 
              Hodoyoshi 3                                                                       033F 
              SaudiSat-4                                                                        033G 
              TabletSat-Aurora                                                                  033H 
              AprizeSat 9                                                                       033J 
              AprizeSat 10                                                                      033K 
              BRITE-Toronto                                                                     033L 
              BRITE-Montreal                                                                    033M 
              PACE                                                                              033N 
              DTUSat-2                                                                          033P 
              NanoSatC-Br-1                                                                     033Q 
              QB50P1                                                                            033R 
              Flock-1c.7                                                                        033S 
              Flock-1c.1                                                                        033T 
              POPSAT-HIT 1                                                                      033U 
              Flock-1c.2                                                                        033V 
              Duchifat-1                                                                        033W 
              Flock-1c.4                                                                        033X 
              QB50P2                                                                            033Y 
              Flock-1c.11                                                                       033Z 
              ANTELSAT                                                                          033AA
              Flock-1c.9                                                                        033AB
              Flock-1c.6                                                                        033AC
              Perseus-M 2                                                                       033AD
              Flock-1c.5                                                                        033AE
              Perseus-M 1                                                                       033AF
              Flock-1c.8                                                                        033AG
              Flock-1c.3                                                                        033AH
              PolyITAN 1                                                                        033AJ
              Tigrisat                                                                          033AK
              Lemur 1                                                                           033AL
              Flock-1c.10                                                                       033AM
              AeroCube 6 B                                                                      033AN
30.06.        SPOT-7                      SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
              AISat 1                                                                           034B 
              NLS7.1                                                                            034C 
              NLS7.2                                                                            034D 
              VELOX-1                                                                           034E 
02.07.        OCO 2                       Delta 7320           Vandenberg                       035A 
03.07.        Gonec-M 8                   Rokot BriKM          Pleseck                          036A 
              Gonec-M 9                                                                         036B 
              Gonec-M 10                                                                        036C 
08.07.        Meteor-M 2                  Sojuz 2.1b/F         Bajkonur                         037A 
              Relek                                                                             037B 
              DX1                                                                               037C 
              SkySat 2                                                                          037D 
              TechDemoSat-1                                                                     037E 
              UKube-1                                                                           037F 
              AISSat 2                                                                          037G 
10.07.        O3b FM8                     Sojuz STB/FM         Kourou                           038A 
              O3b FM6                                                                           038B 
              O3b FM7                                                                           038C 
              O3b FM3                                                                           038D 
13.07.        Cygnus Orb-2                Angara 120           Wallops                          039A 
14.07.        Orbcomm FM45                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           040A 
              Orbcomm FM46                                                                      040B 
              Orbcomm FM47                                                                      040C 
              Orbcomm FM48                                                                      040D 
              Orbcomm FM49                                                                      040E 
              Orbcomm FM50                                                                      040F 
18.07.        Foton-M 4                   Sojuz 2.1a           Bajkonur                         041A 
23.07.        Progress M-24M              Sojuz U              Bajkonur                         042A 
28.07.        GSSAP 1                     Delta 4M+            CC/KSC                           043A 
              GSSAP 2                                                                           043B 
              ANGELS                                                                            043C 
29.07.        ATV-5                       Ariane 5ES           Kourou                           044A 
02.08.        USA 256 (GPS-2F F7)         Atlas 5/401          CC/KSC                           045A 
15.08.        AsiaSat-8                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           046A 
09.08.        Yaogan-20A                  CZ 4C                Jiuquan                          047A 
              Yaogan-20B                                                                        047B 
              Yaogan-20C                                                                        047C 
              CZ-4C R/B                                                                         047D 
13.08.        WorldView-3                 Atlas 5/401          Vandenberg                       048A 
19.08.        Gaofen-2                    CZ 4B                Taiyuan                          049A 
              BRITE-PL 2                                                                        049B 
22.08.        Galileo 5                   Sojuz STB/FM         Kourou                           050A 
              Galileo 6                                                                         050B 
04.09.        Ling Qiao                   CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              Chuang Xin 1-04                                                                   051B 
04.09.        AsiaSat-6                   Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           052A 
08.09.        Yaogan-21                   CZ 4B                Taiyuan                          053A 
              Tiantuo-2                                                                         053B 
11.09.        Optus-10                    Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              Measat-3B                                                                         054B 
17.09.        USA 257 (CLIO)              Atlas 5/401          CC/KSC                           055A 
21.09.        Dragon CRS-4                Falcon 9 v1.1        CC/KSC                           056A 
25.09.        Sojuz TMA-14M               Sojuz FG             Bajkonur                         057A 
27.09.        Luč                         Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
28.09.        Shijian-11-07               CZ 2C                Jiuquan                          059A 
07.10.        Himawari-8                  H 2A/202             Tanegašima                       060A 
15.10.        IRNSS-1C                    SLV XL               Šríharikota                      061A 
16.10.        Intelsat 30                 Ariane 5ECA          Kourou                           062A 
              Arsat-1                                                                           062B 
20.10.        Yaogan 22                   CZ 4C                Taiyuan                          063A 
21.10.        Ekspress AM-6               Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
23.10.        ChangE-5 T1                 CZ 3C/G2             Xichang                          065A 
              4M                                                                                065B 
27.10.        SJ-11-08                    CZ 2C                Jiuquan                          066A 
29.10.        Progress M-25M              Sojuz 2-1a           Bajkonur                         067A 
29.10.        USA 258 (GPS-2F F8)         Atlas 5/401          KSC                              068A 
30.10.        Meridian-7                  Sojuz 2-1a/F         Pleseck                          069A 
06.11.        ASNARO-1                    Dněpr                Jasnyj                           070A 
              Hodoyoshi-1                                                                       070B 
              ChubuSat-1                                                                        070C 
              Tsubame                                                                           070D 
              QSAT-EOS                                                                          070E 
14.11.        Yaogan 23                   CZ 2C                Taiyuan                          071A 
20.11.        Yaogan 24                   CZ 2D                Jiuquan                          072A 
21.11.        Kuaizhou 2                  Kuaizhou             Jiuquan                          073A 
23.11.        Sojuz TMA-15M               Sojuz FG             Bajkonur                         074A 
30.11.        Kosmos 2501 (Glonass-K)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          075A 
03.12.        Hayabusa 2                  H 2A                 Tanegašima                       076A 
              Shin en 2                                                                         076B 
              DESPATCH                                                                          076C 
              PROCYON                                                                           076D 
05.12.        Orion EFT-1                 Delta 4H             KSC                              077A 
06.12.        GSat-16                     Ariane 5ECA          Kourou                           078A 
              DirecTV-14                                                                        078B 
07.12.        CBERS 04                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
10.12.        Yaogan 25A                  CZ 4C                Jiuquan                          080A 
              Yaogan 25B                                                                        080B 
              Yaogan 25C                                                                        080C 
13.12.        USA 259 (NRO L-35)          Atlas 5/541          Vandenberg                       081A 
15.12.        Jamal-401                   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
18.12.        O3b FM9                     Sojuz ST-B/F         Kourou                           083A 
              O3b FM10                                                                          083B 
              O3b FM11                                                                          083C 
              O3b FM12                                                                          083D 
19.12.        Kondor-E No 2               Strela               Bajkonur                         084A 
23.12.        IPM (GVM)                   Angara A5            Pleseck                          085A 
25.12.        Kosmos 2502 (Lotos-S 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          086A 
26.12.        Resurs-P No. 2              Sojuz 2.1b           Bajkonur                         087A 
27.12.        Yaogan 26                   CZ 4B                Taiyuan                          088A 
27.12.        Astra 2G                    Proton M/BriM        Bajkonur                         089A 
31.12.        Fengyun-2 08                CZ 3A                Xichang                          090A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2014mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.483793 vteřiny.