Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2015
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.01.        Dragon CRS-5                Falcon 9 v1.1        Canaveral                        001A 
21.01.        MUOS 3                      Atlas 5/551          Canaveral                        002A 
31.01.        SMAP                        Delta 2/7320         Vandenberg                       003A 
              FIREBIRD 3                                                                        003B 
              FIREBIRD 4                                                                        003C 
              GRIFEX                                                                            003D 
              ExoCube                                                                           003E 
01.02.        IGS 9A                      H 2A/202             Tanegašima                       004A 
01.02.        Inmarsat 5-F2               Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
02.02.        Fajr                        Safir 1B             Semnan                           006A 
11.02.        DSCOVR                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        007A 
17.02.        Progress M-26M              Sojuz U              Bajkonur                         008A 
27.02.        Kosmos 2503                 Sojuz 2.1a           Pleseck                          009A 
02.03.        ABS 3A                      Falcon 9 v1.1        Canaveral                        010A 
              EutelSat 115 West B                                                               010B 
13.03.        MMS 1                       Atlas 5/421          Canaveral                        011A 
              MMS 2                                                                             011B 
              MMS 3                                                                             011C 
              MMS 4                                                                             011D 
18.03.        Ekspress-AM7                Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
25.03.        USA 260 (GPS 2 F-9)         Delta 4M+            Canaveral                        013A 
25.03.        KOMPSat-3A                  Dněpr                Jasnyj                           014A 
26.03.        IGS Optical-5               H 2A                 Tanegašima                       015A 
27.03.        Sojuz TMA-16M (ISS-42S)     Sojuz FG             Bajkonur                         016A 
27.03.        Galileo FOC-M2 (7)          Sojuz STB/FM         Kourou                           017A 
              Galileo FOC-M2 (8)                                                                017B 
28.03.        IRNSS-1D                    SLV XL               Šríharikota                      018A 
30.03.        Beidou-3 M1                 CZ 3C/YZ1            Xichang                          019A 
31.03.        Gonec-M 11                  Rokot BrizKM         Pleseck                          020A 
              Gonec-M 12                                                                        020B 
              Gonec-M 13                                                                        020C 
              Kosmos 2504                                                                       020D 
14.04.        Dragon CRS-6                Falcon 9Rv1.1        Canaveral                        021A 
26.04.        Thor 7                      Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              Sicral 2                                                                          022B 
27.04.        TürkmenÄlem 52°E            Falcon 9 v1.1        Canaveral                        023A 
28.04.        Progress M-27M              Sojuz 2.1a           Bajkonur                         024A 
20.05.        USA 261 (X-37B OTV-2 F-2)   Atlas 5/501          Canaveral                        025A 
              Unix-Space-Server Langley                                                         025B 
              OPTICUBE 01                                                                       025C 
              PARKONSONSAT                                                                      025D 
              BRICSAT-P                                                                         025E 
              OPTICUBE 02                                                                       025F 
              GEARRS-2                                                                          025G 
              OPTICUBE 03                                                                       025H 
              AEROCUBE 8A                                                                       025J 
              AEROCUBE 8B                                                                       025K 
              LightSail-A                                                                       025L 
27.05.        DirecTV 15                  Ariane 5ECA          Kourou                           026A 
              Sky Mexico 1 (SKYM-1)                                                             026B 
05.06.        Kosmos 2505 (KobaltM 565)   Sojuz 2.1a           Pleseck                          027A 
23.06.        Sentinel 2A                 Vega                 Kourou                           028A 
23.06.        Kosmos 2506                 Sojuz 2.1b           Pleseck                          029A 
26.06.        Gaofen 8                    CZ 4B                Taiyuan                          030A 
03.07.        Progress M-28M (ISS-60P)    Sojuz U              Bajkonur                         031A 
10.07.        DMC3-1                      SLV XL               Šríharikota                      032A 
              DMC3-2                                                                            032B 
              DMC3-3                                                                            032C 
              CBNT-1 (Carbonite 1)                                                              032D 
15.07.        USA 262 (GPS 2 F-10)        Atlas 5/401          Canaveral                        033A 
15.07.        MSG-4 (Meteosat-11)         Ariane 5ECA          Kourou                           034A 
              Star One C4                                                                       034B 
22.07.        Sojuz TMA-17M (ISS-43S)     Sojuz FG             Bajkonur                         035A 
24.07.        USA 263 (WGS-7)             Delta 4M+            Canaveral                        036A 
25.07.        Beidou-3 M1-S               CZ 3B/YZ1            Xichang                          037A 
              Beidou-3 M2-S                                                                     037B 
19.08.        HTV-5 (Kounotori 5)         H 2B                 Tanegašima                       038A 
20.08.        Intelsat 34                 Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              Eutelsat 8 West B                                                                 039B 
27.08.        Yaogan 27                   CZ 4C                Taiyuan                          040A 
27.08.        GSAT-6 (INSAT-4E)           SLV GSLV             Šríharikota                      041A 
28.08.        Inmarsat-5 F3               Proton M/BriM        Bajkonur                         042A 
02.09.        Sojuz TMA-18M (ISS-44S)     Sojuz FG             Bajkonur                         043A 
02.09.        MUOS 4                      Atlas 5/551          Canaveral                        044A 
11.09.        Galileo FOC-M3 (9)          Sojuz STB/FM         Kourou                           045A 
              Galileo FOC-M3 (10)                                                               045B 
12.09.        TXJSSY-1                    CZ 3B                Xichang                          046A 
14.09.        Gaofen 9                    CZ 2D                Jiuquan                          047A 
14.09.        Ekspress-AM8                Proton M/DM03        Bajkonur                         048A 
19.09.        ZDPS 2A                     CZ 6                 Taiyuan                          049A 
              ZDPS 2B                                                                           049B 
              DCBB                                                                              049C 
              LilacSat 2                                                                        049D 
              NUDT-Phone-Sat                                                                    049E 
              Tiantuo-3                                                                         049F 
              Xinchen 1                                                                         049G 
              Xinchen 2                                                                         049H 
              Xinchen 3                                                                         049J 
              Xinchen 4                                                                         049K 
              Naxing 2                                                                          049L 
              Zijing 1                                                                          049M 
              Zijing 2                                                                          049N 
              XW 2A                                                                             049P 
              XW 2B                                                                             049Q 
              XW 2C                                                                             049R 
              XW 2D                                                                             049S 
              XW 2E                                                                             049T 
              XW 2F                                                                             049U 
              XY-2                                                                              049V 
23.09.        Kosmos 2507                 Rokot BrizKM         Pleseck                          050A 
              Kosmos 2508                                                                       050B 
              Kosmos 2509                                                                       050C 
25.09.        PJ-1 (Pujian 1)             CZ 11                Jiuquan                          051A 
              TW 1C (Tianwang 1C)                                                               051B 
              TW 1B (Tianwang 1B)                                                               051C 
              TW 1A (Tianwang 1A)                                                               051D 
28.09.        AstroSat                    SLV PSLV             Šríharikota                      052A 
              LAPAN-A2                                                                          052B 
              NLS-14 (exactView 9)                                                              052C 
              Lemur 1                                                                           052D 
              Lemur 2                                                                           052E 
              Lemur 3                                                                           052F 
              Lemur 4                                                                           052G 
29.09.        Beidou-3 I2-S (Beidou 20)   CZ 3B                Xichang                          053A 
30.09.        Sky Muster                  Ariane 5ECA          Kourou                           054A 
              ARSat-2                                                                           054B 
01.10.        Progress M-29M (ISS-61P)    Sojuz U              Bajkonur                         055A 
02.10.        Morelos 3 (MexSat-2)        Atlas 5/421          Canaveral                        056A 
07.10.        Jilin-1                     CZ 2D                Jiuquan                          057A 
              LQSat                                                                             057B 
              Lingqiao A                                                                        057C 
              Lingqiao B                                                                        057D 
08.10.        USA 264 (NROL-55)           Atlas 5/401          Vandenberg                       058A 
              AeroCube 5C                                                                       058B 
              AeroCube 7                                                                        058C 
              Fox 1                                                                             058D 
              BisonSat                                                                          058E 
              ARC 1                                                                             058F 
              SNaP-3 Alice                                                                      058G 
              LMRST-Sat                                                                         058H 
              SNaP-3 Eddie                                                                      058J 
              PropCube 3                                                                        058K 
              SINOD-D 1                                                                         058L 
              SNaP-3 Jimi                                                                       058M 
              PropCube 1                                                                        058N 
              SINOD-D 3                                                                         058P 
              USA 264 - subsatelit                                                              058R 
16.10.        APStar 9 (MySat 1)          CZ 3B/G2             Xichang                          059A 
16.10.        Turksat 4B                  Proton M/BriM        Bajkonur                         060A 
26.10.        Tianhui-1C                  CZ 2D                Jiuquan                          061A 
31.10.        USA 265 (GPS 2 F-11)        Atlas 5/401          Canaveral                        062A 
03.11.        Zhongxing-2C (Chinasat2C)   CZ 3B/G2             Xichang                          063A 
08.11.        Yaogan 28                   CZ 4B                Taiyuan                          064A 
10.11.        GSAT-15                     Ariane 5ECA          Kourou                           065A 
              Arabsat-6B (Badr-7)                                                               065B 
17.11.        Kosmos 2510                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          066A 
20.11.        LaoSat-1                    CZ 3B/G2             Xichang                          067A 
24.11.        Telstar 12V                 H 2A                 Tanegašima                       068A 
26.11.        Yaogan 29                   CZ 4C                Taiyuan                          069A 
03.12.        LISA Pathfinder             Vega                 Kourou                           070A 
05.12.        Kosmos 2511 (Kanopus-ST)    Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          071A 
              Kosmos 2512                                                                       071B 
06.12.        Cygnus CRS-4 (OA-4)         Atlas 5/401          Canaveral                        072A 
09.12.        Zhongxing 1C (Chinasat1C)   CZ 3B/G2             Xichang                          073A 
11.12.        Elektro-L 2                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         074A 
13.12.        Kosmos 2513 (Garpun 12L)    Proton M/BriM        Bajkonur                         075A 
15.12.        Sojuz TMA-19M (ISS-45S)     Sojuz FG             Bajkonur                         076A 
16.12.        TeLEOS-1                    SLV PSLV             Šríharikota                      077A 
              Kent Ridge-1                                                                      077B 
              VELOX-CI                                                                          077C 
              VELOX-II                                                                          077D 
              Galassia                                                                          077E 
              Athenoxat-1                                                                       077F 
17.12.        DAMPE (Wukong)              CZ 2D                Jiuquan                          078A 
17.12.        Galileo FOC-M4, Sat 12      Sojuz STB/FM         Kourou                           079A 
              Galileo FOC-M4, Sat 11                                                            079B 
21.12.        Progress MS-01 (ISS-62P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         080A 
22.12.        Orbcomm OG2 FM102           Falcon 9 FT          Canaveral                        081A 
              Orbcomm OG2 FM105                                                                 081B 
              Orbcomm OG2 FM108                                                                 081C 
              Orbcomm OG2 FM110                                                                 081D 
              Orbcomm OG2 FM112                                                                 081E 
              Orbcomm OG2 FM113                                                                 081F 
              Orbcomm OG2 FM114                                                                 081G 
              Orbcomm OG2 FM115                                                                 081H 
              Orbcomm OG2 FM116                                                                 081J 
              Orbcomm OG2 FM117                                                                 081K 
              Orbcomm OG2 FM118                                                                 081L 
24.12.        Ekspress-AMU1/Eutelsat36C   Proton M/BriM        Bajkonur                         082A 
28.12.        Gaofen 4                    CZ 3B/G2             Xichang                          083A 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2015mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.486575 vteřiny.