Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2016
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Belintersat-1 (ZX-15)       CZ 3B/G2             Xichang                          001A 
17.01.        Jason 3                     Falcon 9 v1.1        Vandenberg                       002A 
20.01.        IRNSS 1E                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      003A 
27.01.        Intelsat 29e                Ariane 5ECA          Kourou                           004A 
29.01.        Eutelsat 9B (EDRS-A)        Proton M/BriM        Bajkonur                         005A 
01.02.        Beidou-3 M3S                CZ 3C/YZ1            Xichang                          006A 
05.02.        USA 266 (GPS 2F-12)         Atlas 5/401          Canaveral                        007A 
07.02.        Kosmos 2514 (Glonass-M56)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          008A 
07.02.        Kwangmyongsong-4            Unha 3               Sohae                            009A 
10.02.        USA 267 (NROL-45)           Delta 4M+            Vandenberg                       010A 
16.02.        Sentinel 3A                 Rokot                Pleseck                          011A 
17.02.        Hitomi (Astro-H)            H 2A                 Tanegašima                       012A 
              ChubuSat-2                                                                        012B 
              ChubuSat-3                                                                        012C 
              Horyu 4                                                                           012D 
04.03.        SES 9                       Falcon 9 FT          Canaveral                        013A 
09.03.        Eutelsat 65 West A          Ariane 5ECA          Kourou                           014A 
10.03.        IRNSS 1F                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      015A 
13.03.        Resurs-P 3                  Sojuz 2.1b           Bajkonur                         016A 
14.03.        ExoMars 2016                Proton M/BriM        Bajkonur                         017A 
18.03.        Sojuz TMA-20M (ISS-46S)     Sojuz FG             Bajkonur                         018A 
23.03.        Cygnus OA-6                 Atlas 5/401          Canaveral                        019A 
24.03.        Kosmos 2515 (Bars-M 2)      Sojuz 2.1a           Pleseck                          020A 
29.03.        Beidou-2 IGSO6              CZ 3A                Xichang                          021A 
31.03.        Progress MS-02 (ISS-63P)    Sojuz 2.1a           Bajkonur                         022A 
05.04.        Shijian-10                  CZ 2D                Jiuquan                          023A 
08.04.        Dragon CRS-8                Falcon 9 FT          Canaveral                        024A 
25.04.        Sentinel 1B                 Sojuz STB/Fr         Kourou                           025A 
              Microscope                                                                        025B 
              OUTFI 1                                                                           025C 
              e-st@r-2                                                                          025D 
              AAUSAT-4                                                                          025E 
28.04.        Lomonosov (MVL-300)         Sojuz 2.1a/V         Vostočnyj                        026A 
              Aist-2D                                                                           026B 
              SamSat-218                                                                        026C 
28.04.        IRNSS 1G                    SLV PSLVXL           Šríharikota                      027A 
06.05.        JCSat 14                    Falcon 9 FT          Canaveral                        028A 
15.05.        Yaogan-30                   CZ 2D                Jiuquan                          029A 
24.05.        Galileo, Sat 13             Sojuz STB            Kourou                           030A 
              Galileo, Sat 14                                                                   030B 
27.05.        Thaicom 8                   Falcon 9 FT          Canaveral                        031A 
29.05.        Kosmos 2516 (GlonassM 53)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          032A 
30.05.        Ziyuan-3 2                  CZ 4B                Taiyuan                          033A 
              NuSat-1 (Fresco)                                                                  033B 
              NuSat-2 (Batata)                                                                  033C 
04.06.        Kosmos 2517 (Geo-IK-2 2)    Rokot BrizKM         Pleseck                          034A 
09.06.        Intelsat 31                 Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
11.06.        USA 268 (NROL-37)           Delta 4H             Canaveral                        036A 
12.06.        Beidou-2 G7 (Beidou 23)     CZ 3C                Xichang                          037A 
15.06.        ABS 2A                      Falcon 9 FT          Canaveral                        038A 
              Eutelsat 117 West B                                                               038B 
18.06.        BRIsat                      Ariane 5ECA          Kourou                           039A 
              EchoStar 18                                                                       039B 
22.06.        CartoSat-2C                 SLV PSLV             Šríharikota                      040A 
              SathybamaSat                                                                      040B 
              SkySat C1                                                                         040C 
              GHGSat-D                                                                          040D 
              LAPAN-A3                                                                          040E 
              BIROS                                                                             040F 
              M3MSat (exactView 7)                                                              040G 
              Flock 2-6                                                                         040H 
              Swayam                                                                            040J 
              Flock 2-11                                                                        040K 
              Flock 2-2                                                                         040L 
              Flock 2-9                                                                         040M 
              Flock 2-4                                                                         040N 
              Flock 2-10                                                                        040P 
              Flock 2-8                                                                         040Q 
              Flock 2-12                                                                        040R 
              Flock 2-7                                                                         040S 
              Flock 2-5                                                                         040T 
              Flock 2-1                                                                         040U 
              Flock 2-3                                                                         040V 
              BEESat-4                                                                          040W 
24.06.        MUOS 5                      Atlas 5/551          Canaveral                        041A 
25.06.        DFFC                        CZ 7                 Wenchang                         042A 
              Aoxiang Zhixing-1                                                                 042B 
              Reentry Shroud                                                                    042D 
              Aolong 1                                                                          042F 
              Tiange Feixingqi 1                                                                042L 
              Tiange Feixingqi 2                                                                042M 
29.06.        Shijian 16-02               CZ 4B                Jiuquan                          043A 
07.07.        Sojuz MS-01 (ISS-47S)       Sojuz FG             Bajkonur                         044A 
16.07.        Progress MS-03 (ISS-64P)    Sojuz U              Bajkonur                         045A 
18.07.        Dragon CRS-9                Falcon 9 FT          Canaveral                        046A 
28.07.        USA 269 (NROL-61]           Atlas 5/421          Canaveral                        047A 
05.08.        Tiantong 1-01               CZ 3B                Xichang                          048A 
09.08.        Gaofen-3                    CZ 4C                Taiyuan                          049A 
14.08.        JCSAT 16                    Falcon 9 FT          Canaveral                        050A 
15.08.        QSS (Mo Zi)                 CZ 2D                Jiuquan                          051A 
              3Cat 2                                                                            051B 
              Lixing 1                                                                          051C 
19.08.        USA 270                     Delta 4M+            Canaveral                        052A 
              USA 271                                                                           052B 
24.08.        Intelsat 33e                Ariane 5ECA          Kourou                           053A 
              Intelsat 36                                                                       053B 
08.09.        Insat-3DR                   SLV GSLV             Šríharikota                      054A 
08.09.        OSIRIS-REx                  Atlas 5/441          Canaveral                        055A 
13.09.        Ofeq 11                     Shavit 2             Palmachim                        056A 
15.09.        Tiangong-2 (TG-2)           CZ 2F                Jiuquan                          057A 
16.09.        PeruSAT-1                   Vega                 Kourou                           058A 
              SkySat C4 (R2-D2)                                                                 058B 
              SkySat C5 (Luke)                                                                  058C 
              SkySat C2 (C3-PO)                                                                 058D 
              SkySat C3 (Leia)                                                                  058E 
26.09.        Pratham                     SLV PSLV             Šríharikota                      059A 
              Pathfinder-1                                                                      059B 
              AlSat-1B                                                                          059C 
              PISat                                                                             059D 
              AlSat-2B                                                                          059E 
              CAN X-7                                                                           059F 
              AlSat-1N                                                                          059G 
              ScatSat-1                                                                         059H 
05.10.        GSat-18                     Ariane 5ECA          Kourou                           060A 
              SkyMuster 2                                                                       060B 
16.10.        SZ-11 (ShenZhou-11)         CZ 2F/G              Jiuquan                          061A 
17.10.        Cygnus OA-5                 Antares 230          Canaveral                        062A 
19.10.        Sojuz MS-02 (ISS-48S)       Sojuz FG             Bajkonur                         063A 
02.11.        Himawari 9                  H 2A                 Tanegašima                       064A 
03.11.        Shijian-17                  CZ 5/YZ2             Wenchang                         065A 
09.11.        XPNAV 1                     CZ 11                Jiuquan                          066A 
              Lishui-1 01                                                                       066B 
              Lishui-1 02                                                                       066C 
              Lishui-1 03                                                                       066D 
              Xiaoxiang-1                                                                       066E 
              CAST-2T                                                                           066F 
11.11.        WorldView-4                 Atlas 5/401          Vandenberg                       067A 
              AeroCube-8C                                                                       067B 
              AeroCube-8D                                                                       067C 
              Prometheus 2.1                                                                    067D 
              Prometheus 2.2                                                                    067E 
              CELTEE 1                                                                          067F 
              OptiCube 4                                                                        067G 
              RAVAN                                                                             067H 
11.11.        Yunhai-1 (01)               CZ 2D                Jiuquan                          068A 
17.11.        Galileo 15                  Ariane 5ES           Kourou                           069A 
              Galileo 16                                                                        069B 
              Galileo 17                                                                        069C 
              Galileo 18                                                                        069D 
17.11.        Sojuz MS-03 (ISS-49S)       Sojuz FG             Bajkonur                         070A 
19.11.        GOES-R                      Atlas 5/541          Canaveral                        071A 
22.11.        Tianlian 1-04               CZ 3C/G2             Xichang                          072A 
05.12.        Gokturk-1                   Vega                 Kourou                           073A 
07.12.        Resourcesat-2A              SLV PSLV             Šríharikota                      074A 
07.12.        USA 272 (WGS-8)             Delta 4M+            Canaveral                        075A 
09.12.        HTV-6                       H 2B                 Tanegašima                       076A 
10.12.        Fengyun-4A                  CZ 3B/G2             Xichang                          077A 
15.12.        CYGNSS-E                    Pegasus XL           Canaveral                        078A 
              CYGNSS-D                                                                          078B 
              CYGNSS-B                                                                          078C 
              CYGNSS-A                                                                          078D 
              CYGNSS-H                                                                          078E 
              CYGNSS-F                                                                          078F 
              CYGNSS-G                                                                          078G 
              CYGNSS-C                                                                          078H 
18.12.        EchoStar-19                 Atlas 5/431          Canaveral                        079A 
20.12.        ERG (Arase)                 Epsilon              Kagošima                         080A 
21.12.        TanSat (CarbonSat)          CZ 2D                Jiuquan                          081A 
              Spark 01                                                                          081B 
              Spark 02                                                                          081C 
              Yijin                                                                             081D 
21.12.        JCSat-15                    Ariane 5             Kourou                           082A 
              Star One D1                                                                       082B 
28.12.        Gaojing-1 01 (SuperView1)   CZ 2D                Taiyuan                          083A 
              Gaojing-1 02 (SuperView2)                                                         083B 
              BJ70-1                                                                            083C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2016mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.651426 vteřiny.