Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2011
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.01.        Elektro-L 1                 Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         001A 
20.01.        USA 224 (NROL-49)           Delta 4H             Vandenberg                       002A 
22.01.        HTV-2 (Kounotori 2)         H 2B                 Tanegašima                       003A 
28.01.        Progress M-09M (ISS-41P)    Sojuz U              Bajkonur                         004A 
01.02.        Kosmos 2470 (Geo-IK-2 1)    Rokot BrizKM         Pleseck                          005A 
06.02.        USA 225 (NROL-66)           Minotaur 1           Vandenberg                       006A 
16.02.        ATV-2 (Johannes Kepler)     Ariane 5ES           Kourou                           007A 
24.02.        STS-133 (ISS-ULF5)          STS Di/39            KSC                              008A 
26.02.        Kosmos 2471 (Glonass-K 1)   Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          009A 
05.03.        USA 226 (X-37B OTV-2)       Atlas 5/501          KSC                              010A 
11.03.        USA 227 (NROL-27)           Delta 4M+            KSC                              011A 
04.04.        Sojuz TMA-21 (ISS-26S)      Sojuz FG             Bajkonur                         012A 
09.04.        Beidou 2-G8                 CZ 3A                Xichang                          013A 
15.04.        USA 229 (NROL-34)           Atlas 5/411          Vandenberg                       014A 
              USA 229 (B)                                                                       014B 
20.04.        Resourcesat 2               SLV PSLV             Šríharikota                      015A 
              Youthsat                                                                          015B 
              X-Sat                                                                             015C 
22.04.        Intelsat New Dawn           Ariane 5ECA          Kourou                           016A 
              Yahsat Y1A                                                                        016B 
27.04.        Progress M-10M (ISS-42P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
04.05.        Meridian 4                  Sojuz 2.1a/F         Pleseck                          018A 
07.05.        USA 230 (SBIRS GEO-1)       Atlas 5/401          KSC                              019A 
16.05.        STS-134 (ISS-ULF6)          STS En/25            KSC                              020A 
20.05.        Telstar 14R                 Proton M/BriM        Bajkonur                         021A 
20.05.        ST-2                        Ariane 5ECA          Kourou                           022A 
              GSat-8                                                                            022B 
07.06.        Sojuz TMA-02M (ISS-27S)     Sojuz FG             Bajkonur                         023A 
10.06.        SAC-D/Aquarius              Delta 7320           Vandenberg                       024A 
15.06.        Rasad 1                     Safir 1B             Semnan                           025A 
20.06.        ZX-10 (Zhongxing 10)        CZ 3B                Xichang                          026A 
21.06.        Progress M-11M (ISS-43P)    Sojuz U              Bajkonur                         027A 
27.06.        Kosmos 2472                 Sojuz U              Pleseck                          028A 
30.06.        USA 231 (ORS-1)             Minotaur 1           Wallops                          029A 
06.07.        SJ-11-03                    CZ 2C                Jiuquan                          030A 
08.07.        STS-135 (ISS-ULF7)          STS At/33            KSC                              031A 
              PSSC-2                                                                            031B 
11.07.        TL-1 02                     CZ 3C                Xichang                          032A 
13.07.        Globalstar 2-7              Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         033A 
              Globalstar 2-8                                                                    033B 
              Globalstar 2-9                                                                    033C 
              Globalstar 2-10                                                                   033D 
              Globalstar 2-11                                                                   033E 
              Globalstar 2-12                                                                   033F 
15.07.        GSat-12                     SLV XL               Šríharikota                      034A 
15.07.        SES-3                       Proton M/BriM        Bajkonur                         035A 
              KazSat-2                                                                          035B 
16.07.        USA 232 (GPS 2F-2)          Delta 4M+            KSC                              036A 
18.07.        Spektr-R (Radioastron)      Zenit 2SB/Fr         Bajkonur                         037A 
26.07.        Beidou 2-G9 (Compass G9)    CZ 3A                Xichang                          038A 
29.07.        SJ-11-02                    CZ 2C                Jiuquan                          039A 
05.08.        Juno                        Atlas 5/551          KSC                              040A 
06.08.        Astra 1N                    Ariane 5ECA          Kourou                           041A 
              B-Sat 3c (JCSat-110R)                                                             041B 
11.08.        PakSat-1R                   CZ 3B/E              Xichang                          042A 
15.08.        HY-2A                       CZ 4B                Taiyuan                          043A 
17.08.        EduSAT                      Dněpr 1              Jasnyj                           044A 
              NigeriaSat-2                                                                      044B 
              NigeriaSat-X                                                                      044C 
              Rasat                                                                             044D 
              AprizeSat 5                                                                       044E 
              AprizeSat 6                                                                       044F 
              Sič-2                                                                             044G 
              BPA-2                                                                             044H 
17.08.        Ekspress AM-4               Proton M/BriM        Bajkonur                         045A 
10.09.        GRAIL-A                     Delta 7920H          KSC                              046A 
              GRAIL-B                                                                           046B 
18.09.        ZX-1A                       CZ 3B/E              Xichang                          047A 
20.09.        Kosmos 2473                 Proton M/BriM        Bajkonur                         048A 
21.09.        Arabsat 5A                  Ariane 5ECA          Kourou                           049A 
              SES-2                                                                             049B 
23.09.        IGS-6A                      H 2A/202             Tanegašima                       050A 
24.09.        Atlantic Bird 7             Zenit 3SL            Sea Launch                       051A 
27.09.        TacSat-4                    Minotaur 4+          Kodiak                           052A 
29.09.        TG-1 (Tiangong-1)           CZ 2F/T1             Jiuquan                          053A 
29.09.        QuetzSat-1                  Proton M/BriM        Bajkonur                         054A 
02.10.        Kosmos 2474                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          055A 
05.10.        Intelsat 18 (IS-18)         Zenit 2SB/DM         Bajkonur                         056A 
07.10.        Eutelsat W3C                CZ 3B/E              Xichang                          057A 
12.10.        Megha-Tropiques             SLV PSLV             Šríharikota                      058A 
              SRMSat                                                                            058B 
              VesselSat-1                                                                       058C 
              Jugnu                                                                             058D 
19.10.        ViaSat-1                    Proton M/BriM        Bajkonur                         059A 
21.10.        GALILEO IOV-1 PFM           Sojuz STB/Fr         Kourou                           060A 
              GALILEO IOV-2 FM2                                                                 060B 
28.10.        NPP                         Delta 7920           Vandenberg                       061A 
              E1P-U2                                                                            061B 
              AubieSat-1                                                                        061C 
              M-Cubed                                                                           061D 
              RAX-2                                                                             061E 
              DICE-1                                                                            061F 
              DICE-2                                                                            061G 
30.10.        Progress M-13M (ISS-45P)    Sojuz U              Bajkonur                         062A 
              Čibis-M                                                                           062C 
31.10.        Shenzhou-8                  CZ 2F                Jiuquan                          063A 
04.11.        Kosmos 2475                 Proton M/BriM        Bajkonur                         064A 
              Kosmos 2476                                                                       064B 
              Kosmos 2477                                                                       064C 
08.11.        Fobos-Grunt                 Zenit 2SB            Bajkonur                         065A 
09.11.        TX-1                        CZ 4B                Taiyuan                          066A 
              YW-12                                                                             066B 
14.11.        Sojuz TMA-22 (ISS-28S)      Sojuz FG             Bajkonur                         067A 
20.11.        SW-4                        CZ 2D                Jiuquan                          068A 
              CX-1 03                                                                           068B 
25.11.        AsiaSat 7                   Proton M/BriM        Bajkonur                         069A 
26.11.        Curiosity (MSL)             Atlas 5/541          KSC                              070A 
28.11.        Kosmos 2478                 Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          071A 
29.11.        YW-13                       CZ 2C                Taiyuan                          072A 
01.12.        Compass-IGSO-5              CZ 3A                Xichang                          073A 
11.12.        Amos 5                      Proton M/BriM        Bajkonur                         074A 
              Luč 5A                                                                            074B 
12.12.        IGS-7A                      H 2A                 Tanegašima                       075A 
17.12.        Pléiades HR1                Sojuz STB/Fr         Kourou                           076A 
              ELISA-1A                                                                          076B 
              ELISA-1B                                                                          076C 
              ELISA-1C                                                                          076D 
              ELISA-1D                                                                          076E 
              SSOT                                                                              076F 
19.12.        NigComSat-1R                CZ 3B/E              Xichang                          077A 
21.12.        Sojuz TMA-03M (ISS-29S)     Sojuz FG             Bajkonur                         078A 
22.12.        ZY-1 02C                    CZ 4B                Taiyuan                          079A 
28.12.        Globalstar 2-13             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         080A 
              Globalstar 2-14                                                                   080B 
              Globalstar 2-15                                                                   080C 
              Globalstar 2-16                                                                   080D 
              Globalstar 2-17                                                                   080E 
              Globalstar 2-18                                                                   080F 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2011mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.450502 vteřiny.