Kosmonautika (úvodní strana)
Kosmonautika@kosmo.cz
  Nepřihlášen (přihlásit)
  Hledat:   
Aktuality Základy Rakety Kosmodromy Tělesa Sondy Pilotované lety V Česku Zájmy Diskuse Odkazy

Obsah > Aktuality > Starty raket > Starty raket v roce 2013
tisk 
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Datum  UT     Název                       Raketa               Kosmodrom          Mise          Označení
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.01.        Kosmos 2482                 Rokot BriKM          Pleseck                          001A 
              Kosmos 2482                                                                       001B 
              Kosmos 2482                                                                       001C 
27.01.        IGS-8A (Radar-4)            H 2A                 Tanegašima                       002A 
              IGS-8B (Optical-5V)                                                               002B 
30.01.        STSat-2C                    Naro 1               Naro                             003A 
31.01.        TDRS K                      Atlas 5/401          KSC                              004A 
06.02.        Globalstar 2-19             Sojuz 2.1a/F         Bajkonur                         005A 
              Globalstar 2-20                                                                   005B 
              Globalstar 2-21                                                                   005C 
              Globalstar 2-22                                                                   005D 
              Globalstar 2-23                                                                   005E 
              Globalstar 2-24                                                                   005F 
07.02.        Amazonas-3                  Ariane 5ECA          Kourou                           006A 
              Azerspace/Africasat-1a                                                            006B 
11.02.        Progress M-18M (ISS-50P)    Sojuz U              Bajkonur                         007A 
11.02.        LDCM (Landsat 8)            Atlas 5/401          Vandenberg                       008A 
25.02.        SARAL                       SLV PSLV             Šríharikota                      009A 
              AAUSAT 3                                                                          009B 
              Sapphire                                                                          009C 
              NEOSSat                                                                           009D 
              STRaND-1                                                                          009E 
              BRITE                                                                             009F 
              UniBRITE                                                                          009G 
01.03.        Dragon CRS-1 (SpX-1)        Falcon 9 v1.0        KSC                              010A 
19.03.        USA 241 (SBIRS GEO-2)       Atlas 5/401          KSC                              011A 
26.03.        SatMex 8                    Proton M/BriM        Bajkonur                         012A 
28.03.        Sojuz TMA-08M (ISS-34S)     Sojuz FG             Bajkonur                         013A 
15.04.        Anik G1                     Proton M/BriM        Bajkonur                         014A 
19.04.        Bion-M No. 1                Sojuz 2.1a           Bajkonur                         015A 
              OSSI-1                                                                            015B 
              Dove-2                                                                            015C 
              Aist                                                                              015D 
              BEESAT-3                                                                          015E 
              SOMP                                                                              015F 
              BEESAT-2                                                                          015G 
21.04.        Cygnus Mass Simulator       Antares 110          Wallops                          016A 
              Dove-1                                                                            016B 
              PhoneSat 2a (Alexander)                                                           016C 
              PhoneSat 1b (Bell)                                                                016D 
              PhoneSat 1a (Graham)                                                              016E 
24.04.        Progress M-19M (ISS-51P)    Sojuz U              Bajkonur                         017A 
26.04.        Gaofen-1                    CZ 2D                Jiuquan                          018A 
              NEE-01 Pegaso                                                                     018B 
              CubeBug 1 (Capitán Beto)                                                          018C 
              Turksat-3U SAT                                                                    018D 
26.04.        Kosmos 2485 (Glonass-M)     Sojuz 2.1b/F         Pleseck                          019A 
01.05.        ZX-11 (Chinasat-11)         CZ 3B/E              Xichang                          020A 
07.05.        PROBA-V                     Vega                 Kourou                           021A 
              VNREDSat-1                                                                        021B 
              ESTCube-1                                                                         021C 
15.05.        Eutelsat-3D                 Proton M/BriM        Bajkonur                         022A 
16.05.        USA 242 (GPS 2F-4)          Atlas 5/401          KSC                              023A 
25.05.        USA 243 (WGS-5)             Delta 4M+            KSC                              024A 
28.05.        Sojuz TMA-09M (ISS-35S)     Sojuz FG             Bajkonur                         025A 
03.06.        SES-6                       Proton M/BriM        Bajkonur                         026A 
05.06.        ATV-4 Albert Einstein       Ariane 5ES           Kourou                           027A 
07.06.        Kosmos 2486 (Persona 2)     Sojuz 2.1b           Pleseck                          028A 
11.06.        SZ-10 (ShenZhou-10)         CZ 2F                Jiuquan                          029A 
25.06.        Resurs-P                    Sojuz 2.1b           Bajkonur                         030A 
25.06.        O3b FM5                     Sojuz STA/Fr         Kourou                           031A 
              O3b FM4                                                                           031B 
              O3b FM2                                                                           031C 
              O3b PFM                                                                           031D 
27.06.        Kondor                      Strela 1             Bajkonur                         032A 
28.06.        IRIS (SMEX 12)              Pegasus XL           Vandenberg                       033A 
01.07.        IRNSS-1A                    SLV PSLV             Šríharikota                      034A 
15.07.        SJ-11-05                    CZ 2C                Jiuquan                          035A 
19.07.        MUOS-2                      Atlas 5/551          KSC                              036A 
19.07.        Shijian 15                  CZ 4C                Taiyuan                          037A 
              Chuangxin 3                                                                       037B 
              Shiyan 7                                                                          037C 
25.07.        Alphasat I-XL               Ariane 5ECA          Kourou                           038A 
              INSAT-3D                                                                          038B 
27.07.        Progress M-20M (ISS-52P)    Sojuz U              Bajkonur                         039A 
03.08.        HTV-4 (Kounotori 4)         H 2B                 Tanegašima                       040A 
08.08.        USA 244 (WGS-6)             Delta 4M+            KSC                              041A 
22.08.        KompSat-5 (Arirang-5)       Dněpr                Jasnyj                           042A 
28.08.        USA 245 (NRO L-65)          Delta 4H             Vandenberg                       043A 
29.08.        Eutelsat 25B/Es'hail 1      Ariane 5ECA          Kourou                           044A 
              GSAT-7                                                                            044B 
31.08.        AMOS-4                      Zenit 3SLB           Bajkonur                         045A 
01.09.        Yaogan 17A                  CZ 4C                Jiuquan                          046A 
              Yaogan 17B                                                                        046B 
              Yaogan 17C                                                                        046C 
07.09.        LADEE                       Minotaur 5           Wallops                          047A 
11.09.        Gonec M05                   Rokot BrizKM         Pleseck                          048A 
              Gonec M06                                                                         048B 
              Gonec M07                                                                         048C 
14.09.        SPRINT-A (Hisaki)           Epsilon              Kagošima                         049A 
18.09.        USA 246 (AEHF-3)            Atlas 5/531          KSC                              050A 
18.09.        Cygnus Orb-D                Antares 110          Wallops                          051A 
23.09.        FY-3C (Fengyun 3C)          CZ 4C                Taiyuan                          052A 
25.09.        KZ-1 (Kuaizhou-1)           Kuaizhou             Jiuquan                          053A 
25.09.        Sojuz TMA-10M (ISS-36S)     Sojuz FG             Bajkonur                         054A 
29.09.        CASSIOPE 1                  Falcon 9v1.1         Vandenberg                       055A 
              CUSat 1                                                                           055B 
              DANDE                                                                             055C 
              POPACS 1                                                                          055D 
              POPACS 2                                                                          055E 
              POPACS 3                                                                          055F 
              CUSat 2                                                                           055G 
              SNAPS                                                                             055H 
29.09.        Astra 2E                    Proton M/BriM        Bajkonur                         056A 
25.10.        Shijian 16 (SJ-16)          CZ 4B                Jiuquan                          057A 
25.10.        Sirius FM-6                 Proton M/BriM        Bajkonur                         058A 
29.10.        Yaogan 18 (YG-18)           CZ 2C                Taiyuan                          059A 
05.11.        MOM (Mangalyaan)            SLV PSLVXL           Šríharikota                      060A 
07.11.        Sojuz TMA-11M (ISS-37S)     Sojuz FG             Bajkonur                         061A 
11.11.        Raduga-1M 3                 Proton M/BriM        Bajkonur                         062A 
18.11.        MAVEN                       Atlas 5/401          KSC                              063A 
20.11.        STPSat-3                    Minotaur 1           Wallops                          064A 
              Hooponopono                                                                       064B 
              KySat-2                                                                           064C 
              DragonSat-1                                                                       064D 
              Traiblazer                                                                        064E 
              ChargerSat 1                                                                      064F 
              PhoneSat 2.4                                                                      064G 
              Vermont Lunar CubeSat                                                             064H 
              COPPER                                                                            064J 
              SwampSat                                                                          064K 
              CAPE-2                                                                            064L 
              Black Knight-1                                                                    064M 
              NPS-SCAT                                                                          064N 
              ORSES                                                                             064P 
              ORS Tech 1                                                                        064Q 
              ORS Tech 2                                                                        064R 
              Prometheus 1                                                                      064S 
              Prometheus 2                                                                      064T 
              Prometheus 3                                                                      064U 
              Prometheus 4                                                                      064V 
              Prometheus 5                                                                      064W 
              Prometheus 6                                                                      064X 
              Prometheus 7                                                                      064Y 
              Prometheus 8                                                                      064Z 
              SENSE SV1                                                                         064AA
              SENSE SV2                                                                         064AB
              Firefly                                                                           064AC
              Horus/STARE                                                                       064AD
20.11.        Yaogan 19                   CZ 4C                Taiyuan                          065A 
21.11.        Aprizesat 7                 Dněpr                Jasnyj                           066A 
              CubeBug-2                                                                         066B 
              Skysat 1                                                                          066C 
              DubaiSat 2                                                                        066D 
              Delfi-n3Xt                                                                        066E 
              Unisat 5                                                                          066F 
              STSat-3                                                                           066G 
              NEE-02 Krysaor                                                                    066H 
              First-MOVE                                                                        066J 
              UWE-3                                                                             066K 
              Velox-PII                                                                         066L 
              FUNcube-1                                                                         066M 
              HiNCube                                                                           066N 
              ZACUBE-1                                                                          066P 
              Aprizesat 11                                                                      066Q 
              Dove-3                                                                            066R 
              Triton-1                                                                          066S 
              KHUSAT-01                                                                         066T 
              KHUSAT-02                                                                         066U 
              OPTOS                                                                             066V 
              Lem                                                                               066W 
              WNISAT                                                                            066X 
              GomX-1                                                                            066Y 
              iCube-1                                                                           066Z 
              HumSat-D                                                                          066AA
              PUCP Sat 1                                                                        066AB
              Pocket PUCP                                                                       066AC
              Dove-4                                                                            066AD
              BeakerSat                                                                         066AE
              Sat                                                                            066AF
              Wren                                                                              066AG
              QB Scout 1                                                                        066AH
              BPA-3                                                                             066AJ
22.11.        Swarm A                     Rokot BrizM          Pleseck                          067A 
              Swarm B                                                                           067B 
              Swarm C                                                                           067C 
25.11.        Shiyan-5                    CZ 2D                Jiuquan                          068A 
25.11.        Progress M-21M              Sojuz U              Bajkonur                         069A 
01.12.        Chang'e-3                   CZ 3B                Xichang                          070A 
03.12.        SES-8                       Falcon 9v1.1         KSC                              071A 
06.12.        USA 247                     Atlas 5/501          Vandenberg                       072A 
              FIREBIRD-A                                                                        072B 
              FIREBIRD-B                                                                        072C 
              AeroCube 5A                                                                       072D 
              AeroCube 5B                                                                       072E 
              ALiCE                                                                             072F 
              SNAP-3                                                                            072G 
              MCubed-2                                                                          072H 
              CUNYSat-1                                                                         072J 
              IPEX                                                                              072K 
              SMDC-ONE 2.4                                                                      072L 
              TacSat 6                                                                          072M 
              SMDC-ONE 2.3                                                                      072N 
08.12.        Inmarsat 5 F-1              Proton M/BriM        Bajkonur                         073A 
19.12.        Gaia                        Sojuz STB/Fr         Kourou                           074A 
20.12.        TKSat-1                     CZ 3B/E              Xichang                          075A 
25.12.        Kosmos 2488                 Rokot BrizKM         Pleseck                          076A 
              Kosmos 2489                                                                       076B 
              Kosmos 2490                                                                       076C 
26.12.        Ekspress-AM5                Proton M/BriM        Bajkonur                         077A 
28.12.        Aist-1                      Sojuz 2.1v/V         Pleseck                          078A 
              SKRL-756a                                                                         078B 
              SKRL-756b                                                                         078C 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud není uvedeno jinak, jsou použité fotografie z NASA (viz. Using NASA Imagery) a dalších volně přístupných zdrojů.


(originál je na https://mek.kosmo.cz/novinky/starty/2013mek.htm)

Stránka byla vygenerována za 0.518890 vteřiny.